Керівникам підприємств

      Повідомляємо Вам, що відповідно до ч. 6 ст. 21 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 р. № 222 (набув чинності 28.06.2015 р.), ліцензії на провадження видів господарської діяльності, які діяли на день набрання чинності цим Законом та мали обмежений термін дії, є безстроковими. Зміна строку дії ліцензії на безстрокову відбувається в автоматичному режимі.

       Також хочемо зазначити, що Законом України № 835 від 26.11.15 «Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» внесено зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та СКАСОВАНО паперовий бланк ліцензії єдиного зразка.

      Отже, з 01 січня 2017 році ЛІЦЕНЗІЯ це – запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

ПРИМІТКА: наразі записи про усі прийняті рішення Мінприроди у галузі ліцензування здійснюються на офіційному сайті Мінприроди: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html

 

З повагою,

Директор ТОВ «УТІЛІС ІННОТЕХ»